שתפו פוסט זה עם חברים!

במאמר זה אני רוצה להסביר את המשפט הבא:

Your Network is Your Net Worth

כלומר, Your Network, זהו האזור שאתה נמצא בו והקשרים שלך, שהם למעשה ה-Net Worth, השווי הנקי שלך.

זה משפט שמצלצל יפה באנגלית, אבל יש בו הרבה מאוד שכל ואמת.

ומה הכוונה?
בסוף, סובבים אותנו אנשים. המשפחה המצומצמת, המשפחה היותר מורחבת, חברים לעבודה, לקוחות, ספקים, חברי ילדות, אנשים מהצבא וכו'. זאת אומרת, כל הזמן עוטפים אותנו אנשים.

אם אני מסתובב בסביבה של אנשים מרירים, אנשים שכל הזמן מתלוננים, שתמיד לא טוב להם, שהם כל הזמן שואלים למה עשו לי ולמה זה ככה וזה ככה ודפקו אותי פה וההוא נגדי והזה נגדי, האם זה מקדם אותי?
והאנשים האלו יכולים להיות בן הזוג, בת הזוג, אבל גם הבוס, הממשלה, או אלף ואחד דברים.
זו לא בעיה להתלונן, זו לא בעיה למצוא על מה להתלונן, ברוך השם יש מספיק. השאלה היא האם זה עוזר. האם תלונות זו תכנית עבודה.

בניגוד לכך, אם אני מקיף את עצמי באנשים סקרנים, אנשים שמחפשים התפתחות, ומחפשים צמיחה, אז ההשפעה שלהם עלי תהיה חיובית. זאת יכולה להיות התפתחות וצמיחה בעולם הנגרות או בעולם גידול הסחלבים, אבל זה יכול להיות כמובן בעולם הפיננסי ולעולם תוכן זה אני מתכוון.

אם אני נמצא בסביבה שמחפשת התפתחות פיננסית, היא תמשוך אותי למעלה. הסביבה יכולה לכלול כנסים, היא יכולה להיות מועדוני חברים, יכולה להיות קורסים, וובינרים, העיקר שתהיה מורכבת מאנשים.
הסביבה היא זאת שתקדם אותי בהקשר למשפט Your Network is Your Net Worth כי אז אני מסתובב סביב אנשים שרוצים עוד, שמבינים שהם צריכים להשקות את עצמם, ממש כמו צמחים. צמח שלא נשקה אותו ינבל, ובאותו אופן אם לא נשקה את עצמנו בידע, בחיוך, בסקרנות ובאנשים טובים סביבנו, אנחנו נקמל.

המסר שלי במאמר הוא שאם אתם רוצים להגדיל את השווי הכלכלי שלכם, אם אתם רוצים לצמוח יותר, תסתובבו בסביבה שאוהבת לדבר על כסף וחופשי, לא מפחדת לדבר על כסף. תקיפו את עצמכם בסביבה של אנשים like minded כמוכם, כלומר, חושבים כמוכם, סקרנים ומחפשים לדעת מה עוד יש, מה חדש ואנחנו לא מכירים.
אני לא אומר לעשות כל דבר, אבל לשמוע, לראות, להיחשף. זה פותח לנו את הראש. זה פותח אותנו להזדמנויות חדשות, לחשיבה חדשה. זה מה שאני עושה הרבה מאוד שנים וממליץ לכם לעשות גם.

שתפו פוסט זה עם חברים!

תודה שבחרת להצטרף אלי ולצעוד בדרך לרווחה כלכלית

בנוסף, אני מזמין אותך לקרוא את תקציר הספר

לחשוב עשיר להיות עשיר

המדריך לעצמאות כלכלית של עמית עשת

המדריך לעצמאות כלכלית ב-10 שלבים

למי שרוצה יותר כסף בבנק

הכניסו כתובת מייל וקבלו את המדריך עכשיו!

מתנה ממני אליך:

המדריך לעצמאות כלכלית שכבר עזר למאות אנשים

כולם רוצים בטחון ורווחה כלכלית, איך עושים זאת נכון?

במדריך פרקטי זה ניתן למצוא תשובות על שאלות אלו ורבות אחרות.